Klub Sportowy „Podkowa” w Nowej Wsi

GALOPEM PRZEZ ŻYCIE

W niedzielę 21 października w siedzibie KS „Podkowa” odbyły się zawody klubowe. Rozpoczęliśmy od konkursu zręcznościowego, w którym mógł wystartować każdy, nawet najbardziej początkujący jeździec. Drugi konkurs – „koń-rower” – już dla bardziej zawansowanych członków Klubu składał się z dwóch części. Zawodnicy najpierw musieli pokonać cztery przeszkody, a następnie przebyć pewien odcinek trasy na…rowerze. W przerwach między konkursami oraz po ich zakończeniu miały miejsce przejażdżki konne dla wszystkich chętnych. Na koniec odbyły się pogadanki oraz rozmowy nt. koni i oczywiście degustacja przyniesionych smakołyków. 
Bardzo dziękujemy wszystkim za duże zaangażowanie – zarówno członkom naszego Klubu, jak i ich rodzinom oraz wszystkim przybyłym gościom. Dziękujemy za pyszne ciasta, sałatki, kanapki, pieczone ziemniaki , smaczne ogóreczki i inne przekąski oraz za wszelką pomoc w przygotowaniach. 
Projekt „Galopem przez życie” jest dofinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich i Województwa Małopolskiego